מחלקת נוירולוגיה ונוירוכירורגיה

מחלקת הנוירולוגיה והנוירוכירורגיה מופעלת על ידי דר' איתי סרוגו ודר' איתי ברנון.

אשר הקימו את vetneuro במטרה להוות מרכז הפניות למקרים נוירולוגים, לספק שירותי נוירולוגיה וטרינרית פרטית ברמה הרפואית הגבוהה ביותר ולאפשר טיפול רפואי וכירורגי במגוון מחלות מערכת העצבים בבעלי חיים, תוך שימת דגש על איכות חייו של בעל החיים ובעליו, ותוך שמירה על קשר רציף עם הווטרינר המטפל.

הצוות המקצועי של Vetneuro כולל שלושה נוירולוגים מומחים: דר איתי ברנון, דר איתי סרוגו, ודר יעל חמישה. כולם בוגרי תוכנית ההתמחות של הקולג' האירופאי לנוירולוגיה וטרינרית (ECVN).

מאז הקמתה, Vetneuro מספקת טיפול רפואי וכירורגי לחיות הסובלות ממחלות עמוד שדרה, פריצות דיסק, פגיעות וגידולי מוח וכן טיפול במחלות של מערכת העצבים הפריפרית ומתמחה בטיפול נוירולוגי ונוירוכירורגי בחיות בית, סוסים, חיות משק, בעלי חיים אקזוטיים וחיות בר.

תחום הנוירולוגיה הווטרינרית הולך וגדל מיום ליום. טכנולוגיות מתקדמות עוזרות לנוירולוגים במיקום ובטיפול בלקויות במערכת העצבים, ומאפשרות טיפול במחלות שעד לפני מספר שנים נחשבו סופניות. על ידי כך ניתן להשיג חיים ארוכים ובריאים יותר לחיות הבית שלנו.

הנוירולוגים של Vetneuro נעזרים בציוד הדמיה מתקדם (CT ו-MRI), תוך שיתוף פעולה עם מרכזי הדמיה וכן עם מספר מרכזי חירום ווטרינרים ברחבי הארץ. 

השירות של Vetneuro כולל בין השאר מגוון רחב של אפשרויות אבחון וטיפול כגון: מבחנים אלקטרו-דיאגנוסטיים כולל בדיקות שמיעה, מיאלוגרפיה, דגימה ואנליזה של נוזל חוט שדרה וכן נוירוכירורגיה (ניתוח מוח ועמוד שדרה) בעזרת הציוד הנוירוכירורגי המתקדם ביותר במרכז הנוירולוגי הגדול בישראל. 

אנו מתחייבים למתן שירות מקצועי, איכותי ואנושי ומודים לכם מראש על הבחירה בנו. 

דילוג לתוכן